Czas realizacji zamówienia

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak istotny jest dla Ciebie czas dostawy zamówienia. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom skróciliśmy czas realizacji zamówienia do minimum. Aktualnie wysyłka gotowego produktu następuje w ciągu 48 godzin od chwili złożenia zamówienia.

Warto podkreślić, że z tego czasu wyłączamy weekendy, wszystkie inne święta oraz dni ustawowo wolne od pracy. Wtedy to rzucamy wszystko i wyjeżdżamy w Bieszczady lub ewentualnie popijamy zimne piwko w domowym zaciszu ( o ile żona nie widzi )

Do czasu realizacji zamówienia musisz jeszcze doliczyć czas, który potrzebują nasi zacni dostawcy na podrzucenie Twojej paczki pod wskazany adres. Wygląda to mniej więcej tak:
Poczta Polska 1-3 dni robocze.
Kurier DPD 1-2 dni robocze.

Jeśli lubisz śledzić i podglądać to mamy dla Ciebie coś specjalnego. Po nadaniu paczki nasz system wyśle do Ciebie e-mail z numerem nadania przesyłki! Dzięki temu w prosty sposób dowiesz się, kiedy w końcu będziesz mógł na siebie włożyć nasze zniewalające ubrania!

Hola hola!

Jeśli jednak zdarzy się tak, że paczka nie pojawi się u Ciebie w obiecanym terminie, mamy przygotowane dwa sposoby na zrekompensowanie Tobie tego opóźnienia.

1. Chłostanie listonosza.

2. Specjalny rabat na następne zakupy.

Wybór należy do Ciebie...

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl